İzmit balık av malzemeleri

İzmit balık av malzemeleri

İzmit Balık Av Malzemeleri

İzmit balık av malzemeleri, Kocaeli balık avlaklarına göre özenle seçilmiş çeşitli markalara ait ürünler listelenmektedir. Canlı yem, Sülünez, mamun (kaçamarmara), Boru kurdu satışı. Balık av malzemeleri, Kamışlar, Hazır olta takımları, Fırdöndü ve Kurşunlar, İğne çeşitleri, Şamandıralar, Misinalar, Olta makinaları, Kaşık ve Rapala, LRF kamışları ve ekipmanları.

İzmit canlı yem satışı

İzmit canlı yem satışı, Boru kurdu, Sülünez, Mamun (Kaçamarmara), Çin kurdu, Kırmızı kurt, Günlük taze veya isteğe göre salamura olarak satışı yapılır.

Boru kurdu

Boru kurdu İzmit balık av malzemeleri
Boru kurdu

Boru kurdu, Türkiye genelinde en çok kullanılan yem türüdür. Özellikle gece avında fosforlu yapısı sayesinde çok verimli olur. Boru kurdu, her türlü balık avında kullanılabilecek bir yemdir. Boru kurdu tüm balıkları cezbeder. Çipura, sargos, mercan, mırmır, karagöz, Eşkina, levrek, ispari, izmarit, kupes ve daha pek çok tür, bu yemle yakalanabilir.
Boru Kurdu

Sülünez

Sülünez İzmit balık av malzemeleri
Sülünez

Sülünez sağlam dokuludur, balıklar iğneden zor alırlar. Mercan, çipura, isparoz gibi dip balıkları avcılıgında kullanıldıgında çok iyi netice alınmaktadır. Sülünez e hayır diyecek bir balık yoktur.
Sülünez

Mamun (Kaçamarmara)

Mamun (kaçamarmara) satışı İzmit
Mamun (kaçamarmara)

Asıl adı Mamun olup marmara bölgesi Kocaeli çevresinde kaçamarmara olarak bilinir. Karides ve istakoza benzeyen mamun (kaçamarmara) kıvır kıvır canlılığı sayesinde bir çok balığın avında kullanılan verimli yemlerden biridir. Boyları 3-4 cm arasındadır.
Mamun – Kaçamarmara